O mnie

Jestem psychologiem oraz trenerem umiejętności psychospołecznych.  Od wielu lat pracuje z ludźmi zarówno w sektorze publicznym: służba zdrowia, edukacja; w sektorze biznesowym: Instytut Rozwoju Biznesu ( obecnie IBD Business School), Cityschool, a także w organizacjach pozarządowych ( Fundacja Robinson Crusoe, Stowarzyszenie Dla Rodzin, Stowarzyszenie Latawiec).

 

Od 7 lat lat zajmuje się prowadzeniem warsztatów i szkoleń zarówno dla młodzieży jak i dorosłych z zakresu umiejętności psychospołecznych (asertywność, komunikacja, radzenie sobie ze stresem, zarządzanie swoim czasem, kreatywność, metody zwiększające efektywność pracy oraz uczenia się, poruszanie się po rynku pracy, umiejętności wychowawcze).

Swoje doświadczenie psychologiczne budowałem pracując w placówkach i organizacjach terapeutycznych takich jak: Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii, Mokotowskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „Azyl”, Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Psychiatryczny w Rasztowie, Stowarzyszenie Dla Rodzin. Od 2010 r. współpracuje z Fundacją Robinson Crusoe, gdzie obecnie związany jestem z obszarem badań nad samodzielnością. Ponadto posiadam doświadczenie w realizacji projektów szkoleniowo – rozwojowych dla biznesu (AC, szkolenia, system ocen pracowniczych, modele kompetencyjne).

Ukończyłem roczny cykl szkoleń w ramach Studium Reintegracji Społecznej oraz Kurs z Racjonalnej Terapii Zachowań. Jestem absolwentem Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego Intra. Swoje wykształcenie pogłębiałem szkoląc się w Polskim Instytucie Ericksonowskim czy na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim kończąc studia podyplomowe.

Prywatnie jestem mężem oraz rodzicem. W wolnych chwilach lubię aktywnie spędzać czas biegając, pływając czy jeżdżąc na rowerze. Jedną z moich pasji jest muzyka – gram na gitarze oraz śpiewam.

 

 

Współpraca

W swojej dotychczasowej pracy miałem możliwość współpracować z różnymi osobami. Była to szansa na poznanie osób profesjonalnych, kompetentnych i dla których ważny jest rozwój i chęć pomocy innym. Poniżej prezentuje osoby, którym ufam i z którymi współpracuję.

Magdalena Trepczyńska

Magdalena jest psychologiem (Wydział Psychologii UW) i zarazem trenerem umiejętności społecznych (ukończyła Szkołę Trenerów w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA). Zajmuje się wspieraniem rozwoju intelektualnego i emocjonalnego dzieci i młodzieży. Prowadzi warsztaty, których celem jest rozwijanie pamięci, koncentracji, umiejętności płynnego czytania, logicznego i twórczego myślenia, a także treningi umiejętności społecznych. Dorosłych szkoli z zakresu komunikacji interpersonalnej, asertywności, twórczości, autopromocji i umiejętności efektywnego prowadzenia prezentacji oraz motywowania do nauki. Prowadzi szkolenia dla nauczycieli i warsztaty dla rodziców. Współpracuje m.in. z Centrum Edukacji i Rozwoju „Cedr”, Fundacją Rozwoju Rodziny RORO, Stowarzyszeniem na rzecz rodzin „Latawiec. ”Jest mamą dwuletniego Antosia.